EN TR

Hakkımızda

“Şirketimiz, Türkiye’yi yeni ürünlerle tanıştırıp,
ülke çapında bu ürünlerin satış ve pazarlamasını yapmaktır.”

1995 yılından beri yapı ve dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz, temel prensip olarak Türkiye’yi yeni ürünlerle tanıştırıp, ülke çapında bu ürünlerin satış ve pazarlamasını yapmaktır.

Her zaman dünya çapında sıradışı, enteresan yeni ürün araştırmaları devam edip, yeni ürünler oldukça ürün gamına eklemektedir.Şirketimiz, ithalatını yapmış olduğu ürünlerinde stoklu çalışıp, hızlı teslimat yapabilmektedir.

Şirketimiz, ithalatını yapmış olduğu ürünlerinde stoklu çalışıp, hızlı teslimat yapabilmektedir. Kaliteli ürün, uygun fiyat, dürüstlük ve tartışmasız müşteri memnuniyeti her zaman ilkemiz olmuştur.

Tüm ürünlerimiz ile ilgili gerektiğinde teknik ve uygulama desteği de vermekteyiz.Ürünlerimiz ve şirketimiz hakkında, her türlü soru veya yorumlarınızda bizleri aramanızdan memnunluk duyarız.

Dünya genelindeki bir çok araştırmalar sonucunda, yaşadığımız ortamların dekorasyonu ve dekorasyonlarda kullanılan malzemeler, seçilen renkler ve stiller, insanların bilinç altında farklı hisler ve intibalar oluşturmaktadır.

Kullanılan malzemelerin, 100% doğal veya doğal ürünlerden yapılmış olması, insanlarda huzur ve pozitif etkiler oluşturmaktadır.

Biz, Spek Ltd. olarak ürün gamımızı oluştururken, bu gibi detaylara özen göstermekteyiz.

Türkiye yetkili distribütörü olduğumuz firmalar ve ürünleri :